Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Güvenilirliği ile sektörde adını duyurmuş olan Kevser Nakliyat uzun yıllardır nakliyat hizmeti vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaktan ödün vermemekle birlikte, siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlar sunabilmeyi de hedeflemekteyiz.

Profesyonel ekibimiz, geniş araç filomuz ve son teknoloji ekipmanlarımızla taşınma ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olabilmek için özenle çalışmaktayız.

Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Şehirlerarası Taşımacılık, Eşya Taşımacılığı, Depolama Hizmeti ve Asansörlü Taşımacılık hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi en iyi hizmete dönüştürerek sizlere sunmak ve taşınma sürecinizden memnun ayrılmanızı sağlamak en büyük önceliğimizdir.

Yenilikçi bakış açımızla her gün teknolojik bilgimizi ve donanımımızı tazelemekte ve çalışanlarımızla da rutin eğitimlerle bu yenilikleri paylaşmaktayız.

Profesyonellikten ödün vermeyerek işbirlikçiniz olmaya devam etmek ve tüm taşınma ihtiyaçlarınızda her zaman yanınızda olmak istiyoruz.

Amacımız; kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla sizlerle buluşturmaya devam ederek Kevser Nakliyat ailemizi büyütmektir.

2004 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.