Kumru Evden Eve Nakliyat

Kumru Evden Eve Nakliyat

Kumru Evden Eve Nakliyat

Sektörün lider firmalarından biri olan Kevser Nakliyat, Ordu Kumru ilçesi ve civar bölgelerinde de evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Nakliyat konusunda müşterisinin hassasiyetine her zaman değer veren Kumru Evden Eve Nakliyat, bu düşüncesi nedeniyle sigortalı taşımacılık gerçekleştirmektedir.

Planlama ve taşınma sürecinizi taşınacak eşyaların durumuna göre müşterisine özel hazırlamaktadır. Taşınma sürecinizi hasarsız ve zamanında tamamlamak için yapılan planları profesyonel ekibimiz ile birlikte yönetiriz.

Kumru Evden Eve Nakliyat olarak taşınma talebinizi aldıktan sonra mevcut adresinizde analiz yapar, montaj gerektiren eşyalarınızı hassasiyetle paketleriz. Yeni adresinize güvenle taşınmanız en büyük önceliğimizdir. Asansörlü taşımacılık hizmetimizi de devreye sokarak sizleri zor durumda bırakmamak için özenle çalışmaktayız.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet veren Kumru Evden Eve Nakliyat, Kevser Nakliyat güvencesiyle Ordu Kumru ilçesi ve çevresinde de çözüm ortağınız olmak için çalışmaktadır.

Hizmetlerimiz ve ekonomik fiyatlı paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

DİĞER BÖLGELER

2004 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.