Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat

Kartepe Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından biri olan Kevser Nakliyat, Kocaeli Kartepe ilçesi ve yakınlarında da tüm nakliyat ihtiyaçlarınız için hizmetinizdedir.

Kartepe Evden Eve Nakliyat hizmetimiz maddi manevi sizin için en uygun tercih olacaktır. Nakliyat işlemi zahmetli ve maliyetli bir süreçtir. Öncelikle yeni adresinizin belirlenmesi ve lokasyonun hangi araçlarla taşınmaya uygun olduğunun tespit edilmesi gerekmektedir. Çalışanlarımız mevcut adresinizdeki eşyalarınızın boyutlarına göre gereken araç ve donanımı hazırlayacak ve nakliye için belirlenen tarihte adresinizde hazır olacaklardır.

Mobilya ve beyaz eşyalarınız nakliye aracımıza yüklendikten sonra tarafınızca hazırlanmış ise tüm koli ve küçük eşyalarınız da aynı hassasiyetle aracımıza yüklenecektir. Koli dışında kalan ufak tefek eşyalarınız için de özel kutularımız bulunmakta olup, sizi ayrıca bir paketleme işlemi yapmanıza gerek kalmayacaktır. Demonte gerektiren eşyalarınız uygun ekipmanla yerlerinden sökülerek nakliye aracımıza yüklenecek, güvenle yeni adresinize ulaştırılarak montaj işlemi yine çalışanlarımız tarafından yapılacaktır. Gerekli kontroller yapılarak taşınma süreciniz tamamlanacak ve süreçten memnun ayrılmanız sağlanana kadar desteğimiz devam edecektir.

Kevser Nakliyat ailesinin bir parçası olan Kartepe Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için bize 7/24 telefon ile ulaşabilir ya da web sitemizi ziyaret ederek randevu formu doldurabilirsiniz.

DİĞER BÖLGELER

2004 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.