Esenler Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Esenler Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Esenler Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörüne yıllarını vermiş olan ve deneyimlerini kaliteli işler yapmak için kullanan Kevser Evden Eve Nakliyat, İstanbul Pendik İlçesi Esenler Mahallesinde de siz kıymetli müşterilerine profesyonel nakliyat hizmetleri vermektedir.

Sektörde oluşan gelişmeleri yakından takip eden Esenler Mahallesi Evden Eve Nakliyat, her geçen gün teknolojisini ve bilgisini bu doğrultuda yenilemektedir. Sektöre örnek olduğu konular arasında; uygun fiyatları, geniş araç filosu, eğitimli ve güler yüzlü çalışanları gibi birçok özelliği bulunan Kevser Evden Eve Nakliyat, yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefini benimsemektedir. Sadece müşteri memnuniyeti edinmek değil, güvenli bir şekilde ve hasarsız olarak taşınmanızı sağlamak ta hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Koli dışında kalan eşyalarınızı özel patpat naylonlarla paketliyoruz. Mobilyalarınızın zarar görmeden taşınabilmesi için demonte işlemi yapıyor, köşe koruyucu takozlar ile destekliyoruz. Elektronik eşyalarınız için özel taşıma kutuları getiriyor ve koli dışında kalan eşyalarınız için özel variller kullanıyoruz. Sıfır hata arzusu ile çalışan ekibimiz taşınma günü öncesinde de eşyalarınızı sigortalatarak olası riskleri de garanti altına almaktadır. Ayrıca taşınma günü öncesinde adresinize yapılmış olan ücretsiz eşya analizi sırasında ihtiyaç olduğu görülmüşse, taşınma gününüz için eşya asansörü de organize ediyoruz. Tüm bu profesyonel sistemi uygun fiyatlarla ve herhangi bir ek maliyet gerektirmeden gerçekleştiriyoruz.

İtina ile adresinizden çıkarılan eşyalarınız hiç taşınmamış gibi zarar görmeden yeni adresinize taşınarak teknik ekibimiz tarafından yerleştiriliyor. Sizden alacağımız yönlendirmeler doğrultusunda şekillenen yeni adresiniz, gün bitmeden hazır hale getiriliyor. Son kontrolleri yapmadan yanınızdan ayrılmayan Esenler Mahallesi Evden Eve Nakliyat ekibi, günün sonunda sizden aldığı olumlu geri dönüşler ile bir sonraki işine mutlu olarak gidiyor.

Her hizmet bölgesini iyi bilen ve taşınma planlamasını buna göre hazırlayan Kevser Evden Eve Nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılıkta sınır tanımamaktadır. Konforlu ve hızlı bir taşınma süreci yaşamak isterseniz size destek olmaktan mutluluk duyarız.

Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sayfamıza da bir göz atabilir, dilerseniz form doldurarak sizi aramamızı isteyebilirsiniz.

DİĞER BÖLGELER

2004 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.